PICOGLF3K12050BY
- 제조업체 부품 번호:
- PICOGLF3K12050BY
- 제조업체/브랜드:
- AIMS Power
- 설명의 일부:
- 3000 Watt 120Vac Pure Sine Inver
- 재고 상태:
- 25
- 제조사 :
- AIMS Power
- 제품 카테고리 :
- DC-AC(전원) 인버터
- AC Outlets :
- Hardwire
- Connector - AC Output :
- None (Hardwire)
- Connector - Voltage Input :
- Terminals
- Features :
- Frequency Control
- Power - Output Continuous :
- 3 kW
- Power - Output Surge :
- 9 kW
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Remote Capability :
- No
- Size :
- 16.25" L x 11.00" W x 7.00" H (412.8mm x 279.4mm x 177.8mm)
- Type :
- Inverter
- Voltage - Input :
- 12V
- Voltage - Output :
- 120VAC