PICOGLF30W12V120VR
- 제조업체 부품 번호:
- PICOGLF30W12V120VR
- 제조업체/브랜드:
- AIMS Power
- 설명의 일부:
- 3000 WATT INVERTER CHARGER
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- AIMS Power
- 제품 카테고리 :
- DC-AC(전원) 인버터
- AC Outlets :
- 2, Hardwire
- Connector - AC Output :
- NEMA 5-20R, Hardwire
- Connector - Voltage Input :
- Terminals, Junction Box
- Features :
- Power - Output Continuous :
- 3 kW
- Power - Output Surge :
- 9 kW
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Remote Capability :
- Yes
- Size :
- 18.00" L x 8.75" W x 7.05" H (457.2mm x 222.3mm x 179.1mm)
- Type :
- Inverter
- Voltage - Input :
- 12VDC, 120VAC
- Voltage - Output :
- 120VAC