DCDC21S6K5-36.0ANLN
제조업체 부품 번호:
DCDC21S6K5-36.0ANLN
제조업체/브랜드:
Cinch Connectivity Solutions
설명의 일부:
MICRO-D CBLE 21POS SCKT-WIRE 36"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cinch Connectivity Solutions
제품 카테고리 :
D 서브 케이블
1st Connector :
Receptacle, Female Sockets
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Silver Braid, Individual (Round)
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
3.00' (914.40mm)