CLVC1G175MDCKREPG4
제조업체 부품 번호:
CLVC1G175MDCKREPG4
제조업체/브랜드:
Texas Instruments
설명의 일부:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Texas Instruments
제품 카테고리 :
플립 플롭
Clock Frequency :
175 MHz
Current - Output High, Low :
32mA, 32mA
Current - Quiescent (Iq) :
10 µA
Function :
Reset
Input Capacitance :
3 pF
Max Propagation Delay @ V, Max CL :
5ns @ 5V, 50pF
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bits per Element :
1
Number of Elements :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Output Type :
Non-Inverted
Package / Case :
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
SC-70-6
Trigger Type :
Positive Edge
Type :
D-Type
Voltage - Supply :
1.65V ~ 5.5V