74LVC1G175DCKTG4
- 제조업체 부품 번호:
- 74LVC1G175DCKTG4
- 제조업체/브랜드:
- Texas Instruments
- 설명의 일부:
- IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Texas Instruments
- 제품 카테고리 :
- 플립 플롭
- Clock Frequency :
- 175 MHz
- Current - Output High, Low :
- 32mA, 32mA
- Current - Quiescent (Iq) :
- 10 µA
- Function :
- Reset
- Input Capacitance :
- 3 pF
- Max Propagation Delay @ V, Max CL :
- 4ns @ 5V, 50pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bits per Element :
- 1
- Number of Elements :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Output Type :
- Non-Inverted
- Package / Case :
- 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- SC-70-6
- Trigger Type :
- Positive Edge
- Type :
- D-Type
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 5.5V