5962-9223005M3A
제조업체 부품 번호:
5962-9223005M3A
제조업체/브랜드:
Renesas Electronics Corporation
설명의 일부:
54FCT825 - 8-BIT DRIVER
재고 상태:
36
제조사 :
제품 카테고리 :
플립 플롭
Clock Frequency :
Current - Output High, Low :
12mA, 32mA
Current - Quiescent (Iq) :
1 mA
Function :
Set(Preset) and Reset
Input Capacitance :
6 pF
Max Propagation Delay @ V, Max CL :
13.5ns @ 5V, 300pF
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bits per Element :
8
Number of Elements :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Output Type :
Tri-State, Non-Inverted
Package / Case :
28-CLCC Exposed Pad
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
28-LCC (11.46x11.46)
Trigger Type :
Positive Edge
Type :
D-Type
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V