72401L45SOG
제조업체 부품 번호:
72401L45SOG
제조업체/브랜드:
Renesas Electronics Corporation
설명의 일부:
IC FIFO 64X4 PAR 45NS 16SOIC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
FIFO 메모리
Access Time :
19ns
Bus Directional :
Uni-Directional
Current - Supply (Max) :
35mA
Data Rate :
45MHz
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
Asynchronous
FWFT Support :
No
Memory Size :
256 (64 x 4)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Obsolete
Programmable Flags Support :
No
Retransmit Capability :
Supplier Device Package :
16-SOIC
Voltage - Supply :
4.5 V ~ 5.5 V