IDT72V72100L10BBG
- 제조업체 부품 번호:
- IDT72V72100L10BBG
- 설명의 일부:
- IC FIFO 131KX36 10NS 256BGA
- 제품 카테고리 :
- FIFO 메모리
- Access Time :
- 6.5ns
- Bus Directional :
- Uni-Directional
- Current - Supply (Max) :
- 75mA
- Data Rate :
- 100MHz
- Expansion Type :
- Depth, Width
- Function :
- Synchronous
- FWFT Support :
- Yes
- Memory Size :
- 4.5M (64K x 72)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 256-BGA
- Product Status :
- Obsolete
- Programmable Flags Support :
- Yes
- Retransmit Capability :
- Supplier Device Package :
- 256-PBGA (17x17)
- Voltage - Supply :
- 3.15 V ~ 3.45 V