72401L45PDG
- 제조업체 부품 번호:
- 72401L45PDG
- 설명의 일부:
- IC SRAM
- Access Time :
- 19ns
- Current - Supply (Max) :
- 35mA
- Data Rate :
- 45MHz
- Memory Size :
- 64 x 4
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 16-DIP (0.300", 7.62mm)
- Product Status :
- Last Time Buy
- Voltage - Supply :
- 4.5 V ~ 5.5 V