SN74LVC1G175DRYR
- 제조업체 부품 번호:
- SN74LVC1G175DRYR
- 설명의 일부:
- IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 6SON
- Clock Frequency :
- 175 MHz
- Current - Output High, Low :
- 32mA, 32mA
- Input Capacitance :
- 3 pF
- Max Propagation Delay @ V, Max CL :
- 5ns @ 5V, 50pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 6-UFDFN
- Supplier Device Package :
- 6-SON (1.45x1)
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 5.5V