72401L15SO8
- 제조업체 부품 번호:
- 72401L15SO8
- 제조업체/브랜드:
- Renesas Electronics Corporation
- 설명의 일부:
- IC FIFO PAR 64X4 15NS 16-SOIC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- FIFO 메모리
- Access Time :
- 40ns
- Bus Directional :
- Uni-Directional
- Current - Supply (Max) :
- 35mA
- Data Rate :
- 15MHz
- Expansion Type :
- Depth, Width
- Function :
- Asynchronous
- FWFT Support :
- No
- Memory Size :
- 256 (64 x 4)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Programmable Flags Support :
- No
- Retransmit Capability :
- Supplier Device Package :
- 16-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.5 V ~ 5.5 V