72401L45SOG8
- 제조업체 부품 번호:
- 72401L45SOG8
- 설명의 일부:
- IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC
- Access Time :
- 19ns
- Current - Supply (Max) :
- 35mA
- Data Rate :
- 45MHz
- Memory Size :
- 256 (64 x 4)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 16-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.5 V ~ 5.5 V