5962-8753101YA
- 제조업체 부품 번호:
- 5962-8753101YA
- 제조업체/브랜드:
- Renesas Electronics Corporation
- 설명의 일부:
- LCC 11.40X13.97X1.78 MM, 1.27MM
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- FIFO 메모리
- Access Time :
- 30ns
- Bus Directional :
- Uni-Directional
- Current - Supply (Max) :
- 100mA
- Data Rate :
- 25MHz
- Expansion Type :
- Depth, Width
- Function :
- Asynchronous
- FWFT Support :
- No
- Memory Size :
- 4.5K (512 x 9)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 32-CLCC
- Product Status :
- Last Time Buy
- Programmable Flags Support :
- No
- Retransmit Capability :
- Yes
- Supplier Device Package :
- 32-LCC (13.97x11.43)
- Voltage - Supply :
- 4.5 V ~ 5.5 V