IDT72413L45P
- 제조업체 부품 번호:
- IDT72413L45P
- 설명의 일부:
- IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20DIP
- Access Time :
- 19ns
- Current - Supply (Max) :
- 60mA
- Data Rate :
- 45MHz
- Function :
- Asynchronous
- FWFT Support :
- No
- Memory Size :
- 320 (64 x 5)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 20-DIP (0.300", 7.62mm)
- Programmable Flags Support :
- No
- Retransmit Capability :
- Supplier Device Package :
- 20-PDIP
- Voltage - Supply :
- 4.5 V ~ 5.5 V