CYF0036V33L-133BGXI
- 제조업체 부품 번호:
- CYF0036V33L-133BGXI
- 제조업체/브랜드:
- Infineon Technologies
- 설명의 일부:
- 36M PROGRAMMABLE FIFO 209FBGA
- 재고 상태:
- 77
- 제조사 :
- Infineon Technologies
- 제품 카테고리 :
- FIFO 메모리
- Access Time :
- 10ns
- Bus Directional :
- Uni-Directional
- Current - Supply (Max) :
- Data Rate :
- 133MHz
- Expansion Type :
- Width
- Function :
- Synchronous
- FWFT Support :
- No
- Memory Size :
- 36M (1M x 36)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 209-BGA
- Product Status :
- Obsolete
- Programmable Flags Support :
- Yes
- Retransmit Capability :
- Yes
- Supplier Device Package :
- 209-FBGA (14x22)
- Voltage - Supply :
- 3 V ~ 3.6 V