SY10EP33VKG
제조업체 부품 번호:
SY10EP33VKG
제조업체/브랜드:
Microchip Technology
설명의 일부:
IC DIVIDER /4 3.3/5V 8-MSOP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Microchip Technology
제품 카테고리 :
카운터, 디바이더
Count Rate :
4 GHz
Direction :
Logic Type :
Divide-by-4
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bits per Element :
1
Number of Elements :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Product Status :
Obsolete
Reset :
Asynchronous
Supplier Device Package :
8-MSOP
Timing :
Trigger Type :
Positive, Negative
Voltage - Supply :
3.3 V ~ 5 V