CY7C429-65JI
- 제조업체 부품 번호:
- CY7C429-65JI
- 제조업체/브랜드:
- Infineon Technologies
- 설명의 일부:
- FIFO, 2KX9, 65NS, ASYNCHRONOUS
- 제조사 :
- Infineon Technologies
- 제품 카테고리 :
- FIFO 메모리
- Access Time :
- 65ns
- Bus Directional :
- Uni-Directional
- Current - Supply (Max) :
- 65mA
- Data Rate :
- 12.5MHz
- Expansion Type :
- Depth, Width
- Function :
- Asynchronous
- FWFT Support :
- No
- Memory Size :
- 4K x 9
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 32-LCC (J-Lead)
- Product Status :
- Active
- Programmable Flags Support :
- No
- Retransmit Capability :
- Yes
- Supplier Device Package :
- 32-PLCC (11.43x13.97)
- Voltage - Supply :
- 4.5 V ~ 5.5 V