SY100EP33VKG-TR
- 제조업체 부품 번호:
- SY100EP33VKG-TR
- 제조업체/브랜드:
- Microchip Technology
- 설명의 일부:
- IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Microchip Technology
- 제품 카테고리 :
- 카운터, 디바이더
- Count Rate :
- 4 GHz
- Direction :
- Logic Type :
- Divide-by-4
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bits per Element :
- 1
- Number of Elements :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Product Status :
- Active
- Reset :
- Asynchronous
- Supplier Device Package :
- 8-MSOP
- Timing :
- Trigger Type :
- Positive, Negative
- Voltage - Supply :
- 3.3 V ~ 5 V