CY7C4292V-25ASC
제조업체 부품 번호:
CY7C4292V-25ASC
제조업체/브랜드:
Infineon Technologies
설명의 일부:
FIFO, 128KX9, 15NS, SYNCHRONOUS
재고 상태:
1,344
제조사 :
Infineon Technologies
제품 카테고리 :
FIFO 메모리
Access Time :
15ns
Bus Directional :
Uni-Directional
Current - Supply (Max) :
25mA
Data Rate :
40MHz
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
Synchronous
FWFT Support :
No
Memory Size :
128K x 9
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
64-LQFP
Product Status :
Active
Programmable Flags Support :
Yes
Retransmit Capability :
Yes
Supplier Device Package :
64-TQFP (10x10)
Voltage - Supply :
3 V ~ 3.6 V