MC100LVEL33MNR4G
- 제조업체 부품 번호:
- MC100LVEL33MNR4G
- 제조업체/브랜드:
- onsemi
- 설명의 일부:
- IC DIVIDER DIV X4 3.3V
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- onsemi
- 제품 카테고리 :
- 카운터, 디바이더
- Count Rate :
- 4 GHz
- Direction :
- Logic Type :
- Divide-by-4
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bits per Element :
- 1
- Number of Elements :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-VFDFN Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Reset :
- Asynchronous
- Supplier Device Package :
- 8-DFN (2x2)
- Timing :
- Trigger Type :
- Positive, Negative
- Voltage - Supply :
- 3 V ~ 3.8 V