A-USB30AM-OE-050BK24
- 제조업체 부품 번호:
- A-USB30AM-OE-050BK24
- 제조업체/브랜드:
- ASSMANN WSW Components
- 설명의 일부:
- CABLE A PLUG TO OPEN 1.64'
- 재고 상태:
- 210
- 제조사 :
- ASSMANN WSW Components
- 제품 카테고리 :
- USB 케이블
- Color :
- Black
- Configuration :
- A Male to Cable (Round)
- Features :
- Data Transfer and Charge
- Length :
- 1.64' (500.0mm)
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Shielded
- Specifications :
- USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
- Transfer Rate :
- Wire Gauge :
- 24 AWG, 30 AWG, 30 AWG