V15P45S-M3/86A
제조업체 부품 번호:
V15P45S-M3/86A
제조업체/브랜드:
Vishay General Semiconductor – Diodes Division
설명의 일부:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO277A
재고 상태:
1,644
제조사 :
제품 카테고리 :
다이오드 어레이
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) :
15A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr :
1.5 mA @ 45 V
Diode Configuration :
1 Pair Common Cathode
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature - Junction :
-40°C ~ 150°C
Package / Case :
TO-277, 3-PowerDFN
Product Status :
Active
Reverse Recovery Time (trr) :
Speed :
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
TO-277A (SMPC)
Technology :
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
580 mV @ 15 A