MLASL042SB5681KWNA01
제조업체 부품 번호:
MLASL042SB5681KWNA01
제조업체/브랜드:
TAIYO YUDEN
설명의 일부:
CAP CER 680PF 10V X5R 01005
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
TAIYO YUDEN
제품 카테고리 :
세라믹 커패시터
Applications :
Medical, Non-Critical
Capacitance :
680 pF
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
01005 (0402 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Temperature Coefficient :
X5R
Thickness (Max) :
0.009" (0.22mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
10V