OWMB-757525S-27-15A
제조업체 부품 번호:
OWMB-757525S-27-15A
제조업체/브랜드:
Ole Wolff Electronics Inc.
설명의 일부:
BUZZER MAGNETIC 3.6V 7.5X7.5 SMD
재고 상태:
432
제조사 :
Ole Wolff Electronics Inc.
제품 카테고리 :
알람, 부저 및 사이렌
Approval Agency :
Current - Supply :
100mA
Driver Circuitry :
Transducer, Externally Driven
Duration :
Frequency :
2.7kHz
Height - Seated (Max) :
0.098" (2.50mm)
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Single Tone
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Port Location :
Side
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
91dB @ 3.6V, 5cm
Technology :
Magnetic
Termination :
Solder Pads
Voltage - Rated :
3.6 V
Voltage Range :
2.5 ~ 4.5V