GUO40-08NO1
제조업체 부품 번호:
GUO40-08NO1
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
BRIDGE RECT 3PHASE 800V 40A GUFP
재고 상태:
105
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
브리지 정류기
Current - Average Rectified (Io) :
40 A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
40 µA @ 800 V
Diode Type :
Three Phase
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case :
5-SIP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
GUFP
Technology :
Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.28 V @ 30 A
Voltage - Peak Reverse (Max) :
800 V