OPA3355EA/2K5
- 제조업체 부품 번호:
- OPA3355EA/2K5
- 제조업체/브랜드:
- Texas Instruments
- 설명의 일부:
- IC AMP VOLTAGE FEEDBACK 14TSSOP
- 재고 상태:
- 251
- 제조사 :
- Texas Instruments
- 제품 카테고리 :
- 비디오 증폭기 및 모듈
- -3db Bandwidth :
- 450 MHz
- Applications :
- Voltage Feedback
- Current - Output / Channel :
- 100 mA
- Current - Supply :
- 8.3 mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 3
- Output Type :
- Rail-to-Rail
- Package / Case :
- 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Product Status :
- Active
- Slew Rate :
- 360V/µs
- Supplier Device Package :
- 14-TSSOP
- Voltage - Supply, Single/Dual (±) :
- 2.5V ~ 5.5V, ±1.25V ~ 2.75V