2201/20WH-100
제조업체 부품 번호:
2201/20WH-100
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
재고 상태:
재고 없음
Conductor Strand :
19/32
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.059" (1.50mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
80°C
Voltage :
150V
Wire Gauge :
20 AWG