2616/26-BK-100
제조업체 부품 번호:
2616/26-BK-100
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 100'
Conductor Strand :
7/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Black
Operating Temperature :
-40°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
26 AWG