2615/24-WH-100
제조업체 부품 번호:
2615/24-WH-100
제조업체/브랜드:
Daburn
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Daburn
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/32
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.056" (1.42mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3132
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG