2615/22-RD-100
제조업체 부품 번호:
2615/22-RD-100
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
Conductor Strand :
17/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.061" (1.55mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Red
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Ratings :
UL Style 3132
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG