2616/20-RD-500
제조업체 부품 번호:
2616/20-RD-500
제조업체/브랜드:
Daburn
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 20AWG RED 500'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Daburn
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/33
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.099" (2.51mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Red
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
-40°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3135
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG