2616/20-BK-500
제조업체 부품 번호:
2616/20-BK-500
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 500'
Conductor Strand :
19/33
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.099" (2.51mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Black
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
-40°C ~ 200°C
Ratings :
UL Style 3135
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG