2671/28RD-1000
제조업체 부품 번호:
2671/28RD-1000
제조업체/브랜드:
Daburn
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 28AWG RED 100'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Daburn
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Bare
Conductor Strand :
41/44
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.035" (0.89mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
Red
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1692/1568
Voltage :
150V
Wire Gauge :
28 AWG