2201/18BU-101
제조업체 부품 번호:
2201/18BU-101
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
Blue
Operating Temperature :
80°C
Voltage :
150V
Wire Gauge :
18 AWG