ESX10-TC-124-DC12V-6A-E
- 제조업체 부품 번호:
- ESX10-TC-124-DC12V-6A-E
- 설명의 일부:
- CIR BRKR SOLID STATE 6A 12VDC
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 14, UL2367, UL508, UL Class I Div 2
- Current Rating (Amps) :
- 6A
- Voltage Rating - DC :
- 18 V