2201/18YL-100
제조업체 부품 번호:
2201/18YL-100
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 18AWG 150V YW 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
Yellow
Operating Temperature :
80°C
Voltage :
150V
Wire Gauge :
18 AWG