ESX10-TC-124-DC12V-1A-E
- 제조업체 부품 번호:
- ESX10-TC-124-DC12V-1A-E
- 설명의 일부:
- CIR BRKR SOLID STATE 1A 12VDC
- Current Rating (Amps) :
- 1A
- Voltage Rating - DC :
- 18 V