CCPLP-1-20G-S-S
- 제조업체 부품 번호:
- CCPLP-1-20G-S-S
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 20A 600VAC LEVER
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 600 V