OPA4343UA/2K5
제조업체 부품 번호:
OPA4343UA/2K5
제조업체/브랜드:
Burr Brown
설명의 일부:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Burr Brown
제품 카테고리 :
계측, 연산 증폭기, 버퍼 증폭기
-3db Bandwidth :
Amplifier Type :
CMOS
Current - Input Bias :
0.2 pA
Current - Output / Channel :
50 mA
Current - Supply :
850µA (x4 Channels)
Gain Bandwidth Product :
5.5 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
4
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
Rail-to-Rail
Package / Case :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Slew Rate :
6V/µs
Supplier Device Package :
14-SOIC
Voltage - Input Offset :
2 mV
Voltage - Supply Span (Max) :
5.5 V
Voltage - Supply Span (Min) :
2.5 V