MKV250V-KIT-1-DE
제조업체 부품 번호:
MKV250V-KIT-1-DE
제조업체/브랜드:
Murata Electronics
설명의 일부:
CAP KIT CER 1000PF-0.056UF 160PC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Murata Electronics
제품 카테고리 :
커패시터 키트
Applications :
Capacitance Range :
1000pF ~ 0.056µF
Features :
X1Y2 Safety Rated
Kit Type :
Ceramic
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC; Through Hole
Packages Included :
2220 (5750 Metric), Radial
Product Status :
Obsolete
Quantity :
160 Pieces (16 Values - 10 Each)
Tolerance :
±0.1pF, ±10%
Voltage - Rated :
250V