MHW2009SG7R0KA
- 제조업체 부품 번호:
- MHW2009SG7R0KA
- 제조업체/브랜드:
- Mentech Technology USA Inc.
- 설명의 일부:
- FIXED IND 7UH 7A 7 MOHM SMD
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Mentech Technology USA Inc.
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- 18A
- Current Rating (Amps) :
- 7 A
- DC Resistance (DCR) :
- 7mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.323" (8.20mm)
- Inductance :
- 7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- 0.858" L x 0.835" W (21.80mm x 21.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%