MCEP125SG1R0M
- 제조업체 부품 번호:
- MCEP125SG1R0M
- 제조업체/브랜드:
- Mentech Technology USA Inc.
- 설명의 일부:
- FIXED IND 1UH 16.5A 2.5 MOHM SMD
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Mentech Technology USA Inc.
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- 20A
- Current Rating (Amps) :
- 16.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 2.5mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.217" (5.50mm)
- Inductance :
- 1 µH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- 0.500" L x 0.492" W (12.70mm x 12.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%