CHBS121-102KITF4ROHS
- 제조업체 부품 번호:
- CHBS121-102KITF4ROHS
- 제조업체/브랜드:
- EXXELIA Temex
- 설명의 일부:
- CAP KIT CERAMIC 120PF-1000PF 120
- 재고 상태:
- 1
- 제조사 :
- EXXELIA Temex
- 제품 카테고리 :
- 커패시터 키트
- Applications :
- RF, Microwave, High Frequency
- Capacitance Range :
- 120pF ~ 1000pF
- Features :
- High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
- Kit Type :
- Ceramic
- Mounting Type :
- Packages Included :
- 1111 (2828 Metric)
- Product Status :
- Active
- Quantity :
- 120 Pieces (12 Values - 10 Each)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Rated :
- 50 ~ 300V