XFHCL11-R56M
- 제조업체 부품 번호:
- XFHCL11-R56M
- 제조업체/브랜드:
- XFMRS
- 설명의 일부:
- FIXED IND 560NH 28A 1.8 MOHM SMD
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- XFMRS
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- 49A
- Current Rating (Amps) :
- 28 A
- DC Resistance (DCR) :
- 1.8mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance :
- 560 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%