LMCI0201-2N5ST
제조업체 부품 번호:
LMCI0201-2N5ST
제조업체/브랜드:
Venkel LTD
설명의 일부:
FIXED IND 2.5NH 310MA 200MOHM SM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Venkel LTD
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
310 mA
DC Resistance (DCR) :
200mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
9.6GHz
Height - Seated (Max) :
0.013" (0.33mm)
Inductance :
2.5 nH
Inductance Frequency - Test :
100 MHz
Material - Core :
Ceramic
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
13 @ 500MHz
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Supplier Device Package :
0201
Tolerance :
±0.3nH