BSI-3.3S2R0FMA
제조업체 부품 번호:
BSI-3.3S2R0FMA
제조업체/브랜드:
Bellnix Co., LTD.
설명의 일부:
DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bellnix Co., LTD.
제품 카테고리 :
DC DC 컨버터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
2A
Efficiency :
92%
Features :
Adjustable Output, Remote On/Off
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
7-DIP Module
Power (Watts) :
6.6 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.85" L x 0.80" W x 0.33" H (21.5mm x 20.2mm x 8.5mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
13.6V
Voltage - Input (Min) :
4.75V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V