APC30-821K-RC-TR
- 제조업체 부품 번호:
- APC30-821K-RC-TR
- 제조업체/브랜드:
- Allied Components International
- 설명의 일부:
- 820UH 10% AXIAL POWER CHOKE
- 재고 상태:
- 185
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- 970mA
- Current Rating (Amps) :
- 800 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 661mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 820 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 23 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Axial
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- 0.470" Dia x 0.920" L (11.94mm x 23.37mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Tolerance :
- ±10%