SPDC12L00010
제조업체 부품 번호:
SPDC12L00010
제조업체/브랜드:
STMicroelectronics
설명의 일부:
DC DC CONVERTER 0.6-5V
재고 상태:
272
제조사 :
STMicroelectronics
제품 카테고리 :
DC DC 컨버터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
93%
Features :
UVLO
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
121-BLGA Module
Power (Watts) :
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.59" L x 0.59" W x 0.11" H (15.0mm x 15.0mm x 2.8mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
14V
Voltage - Input (Min) :
1.8V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.6 ~ 5V