GS-R12FV0001.9
제조업체 부품 번호:
GS-R12FV0001.9
제조업체/브랜드:
STMicroelectronics
설명의 일부:
DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
재고 상태:
272
제조사 :
STMicroelectronics
제품 카테고리 :
DC DC 컨버터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
1.9A
Efficiency :
83%
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Package / Case :
10-SIP Module
Power (Watts) :
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
15V
Voltage - Input (Min) :
4.5V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
1.235 ~ 5.5V