HCPL-0601-500E
제조업체 부품 번호:
HCPL-0601-500E
설명의 일부:
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO
재고 상태:
47,514
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
20mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
10MBd
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
100ns, 100ns
Rise / Fall Time (Typ) :
24ns, 10ns
Supplier Device Package :
8-SO Tall
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
3750Vrms
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V